Jak vzniklo kreativní studio ALOT Creative?

Cesta

Už před třinácti lety jsem začínala tvořit svojí první grafiku, zakládala webové stránky a psala blogy. Při škole přišly první zakázky, tenkrát to byly kresby, plakáty a jednoduchá loga.

Teprve když jsem začala pracovat pro firmu zabývající se stavebnictvím, pro kterou jsem tvořila firemní identitu, starala se o marketing a design byl na denním pořádku, vyrostla ze mě zkušená grafička.

Naučila jsem se, jak zaujmout zákazníka a jak co nejlépe vystihnout jeho představy. Grafické služby jsme později začali nabízet i našim dodavatelům a partnerům.

Vášeň k tvorbě

Spokojených klientů přibývalo, vznikalo stále více poptávek a proto jsem se postupně osamostatnila a začala budovat tým lidí, kteří by zákazníkům dokázali poskytnout kvalitní servis ohledně online marketingu, grafiky a dalších služeb.

Výsledkem toho je společnost ALOT Creative s.r.o., připravená graficky vyjádřit vaše představy od základních nutností až po nejmenší detaily.

Andrea Babická

jednatelka, grafická designerka

Každému klientovi věnujeme maximální pozornost
a každý projekt je tvořený srdcem.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/205371/virtual/www/wp-content/plugins/royal-elementor-addons/modules/instagram-feed/widgets/wpr-instagram-feed.php on line 5529

Nezapomeňte si přečíst naše Všeobecné obchodní podmínky

EMAIL

TELEFON

ADRESA

ALOT Creative s.r.o.
Obrataň 17, 394 12 Obrataň IČO: 07630409