TVORBA WEBU

Chcete mít nové, působivé a úspěšné webové stránky? Vytvoříme vám profesionální vzhled stránek na míru dle vašeho přání a poskytneme vám všechny služby pod jednou střechou. Každému z nich věnujeme maximum. Důraz klademe na zvýšení prodeje. Naše projekty mají originální vizuální styl, který je jednoduchý, čistý a hlavně funkční. Věnujeme velkou pozornost i těm nejmenším detailům.
Váš web můžeme spravovat a vy tak budete mít dostatek času na Vaši práci. Navíc dokážeme vytvořit a spravovat také sociální sítě (facebook, instagram..), které k dnešní době neodmyslitelně patří


home_interactive_offer_list_1

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

“Nemáte čas udržovat své sociální sítě? Postaráme se o jejich kompletní správu. Vy tak můžete věnovat čas vaší práci a zákazníkům. Kontaktujte nás pro více informací. ”

home_interactive_offer_list_1

PRO MOBILY, TABLETY I POČÍTAČE

“Procento mobilních návštěvníků se neustále zvyšuje, proto jsou webové stránky od nás vždy responzivní a umí se přizpůsobit různým zařízením. Web optimalizujeme tak, aby jej vyhledávače jako Seznam a Google měli rádi. ”

home_interactive_offer_list_2

KDO JSOU NAŠI KLIENTI?


home_interactive_offer_list_3

CENÍK SLUŽEB

Pokud Vás zajímá cena Vámi požadovaných webových stránek, neváhejte nás kontaktovat. Cenovou nabídku připravíme přímo na míru každého klienta.
Kontaktujte nás
Call Now ButtonZavolejte nám!