GRAFICKÝ DESIGN

Projevy grafického designu musí být adekvátní dané cílové skupině. Jiné výtvarné prostředky používá časopis o extrémních sportech, jiné portál státní správy; jiné písmo vyžaduje dětská knížka určená začínajícímu čtenáři, jiné odborná publikace; jinak budeme přistupovat ke krátkodobé kampani, jinak k soustavnému budování značky. Každý z těchto příkladů vyžaduje nejen odlišný autorský přístup, ale také hlubokou znalost problematiky, patřičné vzdělání, výtvarné cítění, analytické myšlení i zkušenost. Výsledkem má být efektivní komunikace zacílená na tu skupinu lidí, kterou chceme oslovit — musíme proto mluvit jazykem jí srozumitelným.
Výsledkem jsou jednotlivé produkty jako vizitky, letáky, potisky textilií či automobilů a jiné propagační tiskoviny


home_interactive_offer_list_1

KVALITNÍ PREZENTACE

“Na trhu, kde existuje celá řada obdobných produktů, se stává jejich prezentace konkurenční výhodou, znakem profesionality, progrese, péče o vlastní dílo. Je-li prezentace kvalitní, roste i prestiž firmy, zvyšuje se také povědomí o značce a s ní souvisejících službách.”

home_interactive_offer_list_2

UKÁZKY PRODUKTŮ GRAFICKÉHO DESIGNU


home_interactive_offer_list_3

CENÍK SLUŽEB

Ceny nezahrnují tisk nebo zhotovení. Vzhledem k velkému množství propagačních materiálů a návrhu dle požadavků klienta nelze stanovit přesnou cenu. Pokud Vás zajímá cena návrhu pro Váš produkt, neváhejte nás kontaktovat. Cenovou nabídku připravíme přímo na míru každého klienta.

home_interactive_offer_list_3

VÝROBA

Dokážeme zajistit výrobu a tisk veškerých produktů z naší nabídky. Kontaktujte nás!
Kontaktujte nás
Call Now ButtonZavolejte nám!